İnşaat Nasıl Yapılır


Reklamİnşaat Nasıl Yapılır

Bir evin nasıl yapıldığını öğrenmek için inşaat sürecini izlemek gerekir. Bir konut belli bir sıra izlenerek yapılır:
Temel atılıp İnşaat Nasıl Yapılır hazırlan*dıktan sonra yapının taşıyıcı iskeleti tamamla*nır. Bundan sonra duvarlar örülmeye başla*nır. Dış duvarlar bitince çatı kapatılır ve iç duvarların örülmesine geçilir. Bu sırada temiz su ve atık su tesisatı İnşaat Nasıl Yapılır kalorifer boruları ve elektrik kabloları döşenir. Sıva yapılması İnşaat Nasıl Yapılır yer döşemeleri İnşaat Nasıl Yapılır pencere ve kapıların takılması ve boya işleriyle yapı tamamlanır.
Evi yapacak müteahhitin ilk işi yapım alanını incelemek ve bir program oluşturmak*tır. Yukarda anlatılan işlerin gerçekleşebilme*si için duvarcılar İnşaat Nasıl Yapılır sıvacılar İnşaat Nasıl Yapılır marangozlar İnşaat Nasıl Yapılır tesi*satçılar İnşaat Nasıl Yapılır elektrikçiler İnşaat Nasıl Yapılır boyacılar ve çatı ustala*rı ile onlara yardımcı olacak işçiler gerekir. Bu kadar çok insan küçük bir alanda çalışır*ken birbirinin işini engellememesi ve işin zamanında bitmesi için iyi bir örgütlenme gereklidir.


ReklamBir önceki yazımız olan 1. Dünya Savaşında işgal edilen yerlerin haritası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ilk Puanı Siz Verin)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>