Doğum günü mesajlarına cevap


ReklamDoğum günü mesajlarına cevap-doğum günü cevapları-doğum günü mesajına cevap

Bütün Güzel Günler Sadece Senin Sen ise Sadece benim ol Birtanem iyiki Doğdun iyiki BenimSin Bebeğim Herşeyim Senin Sen Mutlu Oldukça Benim için Hergün Doğum Günüdür

benim için Bana iLk Baktığın Gün Elimi Tuttuğun Gün iLk Öptüğün Gün ve Bunların Bana Hediye Olarak verildiği Doğduğun gün Kutlu Olsun Aşkım Seninle Bir Günü Değil Ömürümü Paylaşmaya Hazırım Canım tek Varlığım..

Umutlar Adın Olsun Baktığın heryer Huzur Dolsun Gözyaşların Kurumuş Duygulara Merhem Olsun Doğum günün Kutlu Olsun Canım.

Duygularının Mutlulukla Kaynaştığı Bu güzel ve özel günde Bütün Arzularının Hayata geçmesini Dilerim En Kötü Gününde Böyle olsun Doğum günün Kutlu Olsun.

Gözlerini Nasıl ilk Açtığın Gün Umutla Baktıysan Hayata Bugünden Sonrada öyle Bakmanı Diliyorum hayata Unutma ki her nefes bir umut her umut bir yeni sayfadır ve her sayfa yeni bir dünyadır içindeki Dünya Huzurla Dolsun yarınların Bugünlerinden Daha Güzel Olsun Doğum günün Kutlu Olsun.

Yanında Olamasam da Aynı heyecanı yaşıyorum şuan senden uzakta hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun..

Mutlu günler Çabuk geçer Bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın sen herzaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Birlikte Ağlayıp Birlikte Güldüğümüz Şu Fani Dünyada beklentilerinin keyif verici şekilde gerçekleşmesi dileğiyleBugünün tüm içtenliğiyle Hayatının Gözlerin Kadar Güzel Geçmesini Dilerim Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.


ReklamBir önceki yazımız olan 1. Dünya Savaşında işgal edilen yerlerin haritası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (ilk Puanı Siz Verin)
Loading ... Loading ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>